Úvod | Přihlásit / Registrovat | Katalog zboží | Kontakt

Chráněné pracovní místo

Chráněné pracovní místoFirma Vera Gurmet, jež je pobočkou Kasia vera s.r.o. je společností, která ve svém podnikání sleduje několik základních cílů. Našimi cíly jako podnikatelského subjektu jsou samozřejmě zisk a rozvoj společnosti, ale také vyrábět a dodávat na trh kvalitní výrobky vhodné jak pro seniory, tak i pro naše a vaše děti. Našimi dalšímí neméně důležitými cíly je pomoc charitativní a sociální.

Sociální cíle v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením naplňuje Vera Gurmet skrze spolupráci s dceřinným chráněným pracovním místem, ve kterém jsou  zaměstnávány osoby znevýhodněné na běžném pracovním trhu.

Chráněné pracovní místo, zřízené podnikatelem Bc. Robertem Hrůzou, na základě ustanovení § 75 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v provozovně na adrese Malé náměstí 608, Toužim, zaměstnává 100% zaměstnanců se zdravotním postižením.  CHPM poskytuje náhradní plnění, kterým mohou firmy, dle ustanovení § 81 zákona o zaměstnanosti splnit svůj povinný podíl pro zákonem stanovené zaměstnávání  osob se zdravotním postižením.

Pro bližší informace a možnosti uplatnění náhradního plnění nás kontaktujte.