Úvod | Přihlásit / Registrovat | Katalog zboží | Kontakt

Kompletní směsi do masa

Máte rádi dobře okořeněná jídla z mletého masa - karbanátky, sekanou, čevabčiči? A nedaří se Vám pokaždé zvolit správnou chuť a také pokaždé nemáte všechny ingredience po ruce? Tak právě pro Vás jsme přišli s nabídkou  směsí Vera Gurmet, které všechny tyto problémy vyřeší za Vás. Směsi obsahují veškerá koření, další požadované suroviny a hlavně Vám šetří čas a práci s přípravou.

Tekutá koření

Další položka našeho sortimentu, která si velmi rychle získala pro svou kvalitu a skvělou chuť velkou oblibu. Ano, správně, jedná se o tekutá koření Vera Gurmet - Polévkové koření, Sojová omáčka a Worcestrová omáčka jsou důkazem, že kvalitní a chutné výrobky mají stále místo ve všech kuchyních.

Kuchyňské koření

Kuchyňské sypké kořeníci směsi se stávají nedílnou součástí našich kuchyní. Proto se i my snažíme rozšiřovat nabídku těchto směsí. Náš sortiment obsahuje jak základní kořenící přípravek, tak speciální dochucovadla jako je Vega vera houbová a uzená a nebo Superveget EXTRA, který obsahuje vyšší podíl zeleniny a menší obsah soli.  Věříme, že naše kořenící směsi Vám budou dobrým pomocníkem v přípravě Vašich pokrmů a oceníte jejich vysokou kvalitu.

Směsi koření

Máte chuť na léty prověřené, zaručené jídlo? Chcete grilovat, péct kuře, ryby, připravovat „Čínu“? Máme pro Vás skvělé řešení – kořenící směsi. Vyzkoušejte je, rozhodně nebudete litovat.

Další články...

  1. Koření jednodruhové